-25%Монітор iiyama XCB3494WQSU-B1
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 895127-01-Т2
21 615 ₴
16 211 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
ProLite XCB3494WQSU-B1
34-дюймовий вигнутий надширококутний екран з регульованою висотою підставки 15 см
ProLite XCB3493WQSU – це 34-дюймовий вигнутий монітор із VA-панеллю; що забезпечує високу контрастність; глибокі чорні кольори та широкі кути огляду для стабільної якості зображення з будь-якої точки зору. Роздільна здатність UWQHD (Ultra-Wide QHD) забезпечує надшироку область перегляду (21:9). Великий обсяг екрану та хороша щільність пікселів роблять його дуже зручним для тих; хто хоче використовувати програми поруч; дивитися широкоекранний контент або покращити свої ігрові враження.
Для додаткового комфорту та гнучкості підставка з регулюванням висоти 15 см дозволяє налаштувати положення екрана відповідно до ваших уподобань. Крім того; технологія усунення мерехтіння та функція зменшення синього світла зменшують втому очей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | XCB3494WQSU-B1 |
| Вага без упаковки | 9.7 кг |
| Вага з упаковкою | 13.8 кг |
| Час відгуку матриці | 0.4мс (MPRT) |
| Вбудовані колонки | 2 х 5 Вт |
| Висота видимої області | 333.7 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 34" |
| Інтерфейси підключення | 2 х HDMI |
| Динамічна контрастність | 80 000 000:1 |
| Статична контрастність | 3000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | XCB3494WQSU-B1 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Обертання екрана (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 55 Вт |
| Розміри з підставкою | 807 x (426~576) x 245.5 мм |
| Дозвіл | 3440×1440 |
| Коригування нахилу | -5° ~ 23° |
| Коригування висоти, мм | 150 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | для фільмів |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Технології покращення зображення | Flicker Free |
| Тип монітора | Геймерський |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.232 |
| Ширина видимої області | 797.2 мм |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 16 211 ₴










