-25%Монітор Dell AW3225DM (210-BQWN)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 898490-01-Т2
26 036 ₴
19 527 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Пориньте в яскраві деталі
Незалежно від того; чи досліджуєте ви відкриті світи; чи боретеся в бою; ви ніколи не пропустите жодної деталі завдяки роздільній здатності QHD і 32-дюймовій панелі з кривою 1500R.
Ніколи не пропустіть жодного удару
Плавний; чіткий і чуйний ігровий процес завдяки високій частоті оновлення і малому часу відгуку.
Розроблено з урахуванням побажань геймерів
Грайте з комфортом завдяки культовому дизайну; що враховує ергономіку; економію місця і універсальні можливості підключення.
Обмін панелями преміум-класу
Dell Premium Panel Exchange дозволяє безкоштовно замінити панель протягом терміну дії обмеженої гарантії на обладнання; навіть якщо виявлено лише один яскравий піксель. Premium Panel Exchange не є стандартною або додатковою послугою підтримки.
Розширена служба заміни
Ваш монітор постачається з послугою Advanced Exchange Service. Якщо після віддаленої діагностики виникне необхідність у заміні монітора; він буде надісланий вам наступного робочого дня (включно з вигоранням OLED).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 210-BQWN |
| Вага без упаковки | 9.6 кг |
| Час відгуку матриці | 1мс |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діагональ дисплея | 31.5" |
| Інтерфейси підключення | 2 х HDMI |
| Статична контрастність | 3000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Мoдель | AW3225DM |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Підсвічування | ELED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 33 Вт |
| Розміри з підставкою | 707 x 419 x 122 мм |
| Дозвіл | 2560x1440 |
| Коригування нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Також шукають | для фільмів |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Технології покращення зображення | Low Light Blue |
| Тип монітора | Геймерський |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.2724 |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
- Ціна: 19 527 ₴




