-25%Монітор 2E G3424B (2E-G3424B-01.UA)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 898480-01-Т2
17 731 ₴
13 298 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Монітор діагоналлю 34″ і співвідношенням сторін 21:9 забезпечує широкий огляд; що підвищує ефективність роботи та гарантує повне занурення в ігровий процес. Можливість регулювання за висотою (105 мм) дає змогу легко адаптувати монітор відповідно до потреб. Два розніми HDMI; DisplayPort і можливість настінного монтажу (VESA 100 х 100) роблять модель ліпшим вибором для роботи; перегляду відеоконтенту та ігор.
Незабутній візуальний досвід
Монітор 2E GAMING G3424B із роздільною здатністю 3 440 х 1 440 і співвідношенням сторін 21:9 подарує незабутній візуальний досвід; оскільки VА-матриця має високу контрастність 4 000:1 і яскравість 300 кд/м². Глибокий чорний і насичені кольорові відтінки гарантують реалістичне зображення; а колірний діапазон 16.7 млн забезпечує точне передавання кожного тону. Оптимальна контрастність і збалансована палітра перетворюють перегляд відео на справжнє задоволення; а геймери отримують можливість насолоджуватися кожним моментом улюбленої гри.
Багатозадачність і реалістичне відтворення графіки
Однією з основних переваг монітора 2E GAMING G3424B є збільшений робочий простір. З огляду на це модель стане корисною не тільки для використання вдома; а і для виконання робочих завдань; значно полегшуючи багатозадачність. Професійні геймери та аматори; безперечно; оцінять ефект занурення в гру завдяки реалістичному відтворенню графіки.
Плавність у кожному кадрі
Модель G3424B із роздільною здатністю WQHD (3 440 х 1 440) вражає деталізацією і насиченістю кольорів завдяки VA-матриці. Широкі кути огляду 178°/178°; частота оновлення 180 Гц і швидкість відгуку 1 мс – запорука плавного відображення і яскравої реалістичної картинки. Це означає; що жодна деталь улюбленої гри не залишиться непоміченою. Адаптивна технологія FreeSync мінімізує розриви кадрів; поліпшуючи якість відтворення динамічних сцен і роблячи монітор чи не найліпшим вибором для роботи; перегляду відеоконтенту та геймінгу.
Глибше занурення в ігровий всесвіт
Одна з основних особливостей цієї моделі – вигнутий 34-дюймовий екран із радіусом кривизни 1500R. Монітор немов прагне огорнути геймера з боків і «затягнути» у вир кібербаталій. Завдяки взаємодії з периферійним зором користувача забезпечено ефект повного занурення в дійство на екрані. Ба більше; ця модель є ліпшим «помічником» геймера; адже дає змогу швидше реагувати на події під час гри. Це особливо актуально для динамічних ігрових жанрів; як-от шутери; гонки та файтинг.
Комфорт за будь-яких умов
Можливість регулювання нахилу екрана (17°/2.5°) і висоти (105 мм) дає змогу легко адаптувати монітор відповідно до потреб; створюючи комфортні умови для роботи та розваг. Це особливо важливо для геймерів; адже ігрові сесії можуть бути доволі тривалими. На додачу; завдяки кріпленню VESA 100 × 100 пристрій можна закріпити на стіні; оптимізуючи робочий простір. З огляду на все це; модель є вдалим рішенням для роботи та розваг; забезпечуючи безкомпромісну зручність за будь-яких умов.
Сучасні інтерфейси
Для зручного підключення різноманітних пристроїв монітор 2E GAMING G3424B оснащено двома рознімами HDMI та двома DisplayPort. Це гарантує сумісність із сучасними ПК; ноутбуками; ігровими консолями тощо.
Енергоефективність і безпека
Модель вирізняється економним споживанням електроенергії: у режимі очікування енергоспоживання становить лише ≤0.5 Вт; тоді як максимальне – 72 Вт. Завдяки зовнішньому блоку живлення система оптимально розподіляє навантаження; підвищуючи довговічність пристрою і безпечність експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 2E-G3424B-01.UA |
| Вага без упаковки | 7.86 кг |
| Вага з упаковкою | 9.1 кг |
| Час відгуку матриці | 1мс |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діагональ дисплея | 34" |
| Інтерфейси підключення | 2 х HDMI |
| Статична контрастність | 4000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | G3424B |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 72 Вт |
| Дозвіл | 3440×1440 |
| Коригування нахилу | -2.5° ~ +17° |
| Коригування висоти, мм | 120 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | для фільмів |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Технології покращення зображення | Low Light Blue |
| Тип монітора | Геймерський |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 13 298 ₴










