Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Монітор BenQ EX271
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 900390-01-Т2
17 071 ₴
12 803 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
BenQ EX221 — це 27"-дюймовий ігровий монітор; створений для забезпечення максимального занурення в ігровий процес. Завдяки роздільній здатності Full HD (1920x1080) та частоті оновлення 180 Гц DisplayPort (165 Гц HDMI); він гарантує плавне відображення динамічних сцен без розривів зображення; що підтримується технологією AMD FreeSync. Час відгуку 1 мс (GtG) мінімізує розмиття; забезпечуючи чіткість навіть у найшвидших іграх.
- Монітор оснащений технологією AI Detail Refinement; яка інтелектуально покращує деталізацію зображення; роблячи текстури більш виразними. Колірне охоплення 95% P3 та функція Color Shuttle дозволяють налаштувати профілі для різних ігрових жанрів; а Light Tuner допомагає адаптувати яскравість і контрастність. Два вбудовані динаміки по 2.5 Вт створюють якісне аудіосупроводження; доповнюючи візуальний досвід.
- Для комфорту користувача передбачені ергономічні налаштування (регулювання нахилу) та технології захисту очей: Flicker-Free усуває мерехтіння; а Low Blue Light зменшує шкідливе синє світло; що підтверджено сертифікатами TÜV Rheinland. Екологічність також на висоті – корпус виготовлений на 85% з переробленого пластику (PCR); а упаковка повністю придатна для переробки.
- Зручність підключення забезпечують порти HDMI 2.0; DisplayPort 1.2 та USB-хаб; що дозволяє легко інтегрувати монітор у вашу ігрову систему. Scenario Mapping пропонує попередньо налаштовані режими для популярних ігор; оптимізуючи візуальний досвід.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | EX271 |
| Вага без упаковки | 6 кг |
| Час відгуку матриці | 1мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | 2 х 2.5 Вт |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси підключення | 2 х HDMI |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | EX271 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 22 Вт |
| Розміри без підставки | 613.8 x 374.6 x 87.3 мм |
| Розміри з підставкою | 613.8 x 464.3 x 211.7 мм |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Коригування нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Також шукають | для фільмів |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Технології покращення зображення | Low Light Blue |
| Тип монітора | Геймерський |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Білий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 803 ₴







