-25%Монітор Dell AW3425DWM (210-BQWL)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 900387-01-Т2
30 004 ₴
22 503 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Оживіть віртуальні світи з якістю WQHD
Досліджуйте величезні; деталізовані ландшафти ваших ігор з роздільною здатністю WQHD і плавним; чуйним зображенням на надширокому ігровому моніторі з культовим дизайном.
Пориньте у розлогі деталі
Досліджуючи відкриті світи чи виконуючи завдання; ви не пропустите жодної деталі завдяки роздільній здатності WQHD та надширокій 34-дюймовій панелі з кривою 1500R.
Ніколи не пропустіть жодного удару
Плавний; чіткий і чуйний ігровий процес завдяки високій частоті оновлення та низькому часу відгуку.
Створено з думкою про геймерів
Грайте з комфортом завдяки культовому дизайну; який враховує ергономіку; ефективність використання простору та універсальні можливості підключення.
Розширена служба обміну даними
Ваш монітор постачається з розширеною службою обміну. Якщо після дистанційної діагностики виникне потреба в заміні монітора; він буде доставлений вам наступного робочого дня (включаючи вигоряння OLED-дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 210-BQWL |
| Вага без упаковки | 9.5 кг |
| Час відгуку матриці | 1мс |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діагональ дисплея | 34" |
| Інтерфейси підключення | 2 х HDMI |
| Статична контрастність | 3000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Мoдель | AW3425DWM |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Підсвічування | ELED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 32 Вт |
| Дозвіл | 3440×1440 |
| Коригування нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Також шукають | для фільмів |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Технології покращення зображення | Low Light Blue |
| Тип монітора | Геймерський |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
- Ціна: 22 503 ₴




