-25%Монітор Dell S3225QS (210-BQWP)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 900386-01-Т2
29 819 ₴
22 364 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Нескінченні розваги
Незалежно від того; чи дивитеся ви фільми; чи граєте в ігри; насолоджуйтеся захопливим переглядом із покращеним комфортом для очей на 4-зірковому сертифікованому моніторі.
Покращений комфорт ComfortView Plus
Зменшує рівень шкідливого синього випромінювання до ≤35%; забезпечуючи комфорт протягом усього дня без втрати точності передачі кольорів.
Частота оновлення
Плавне; без розривів зображення завдяки технології AMD FreeSync Premium (частота оновлення до 120 Гц) та наднизькому часу відгуку 4 мс створюють захопливий досвід для роботи та розваг.
Надзвичайно зручний
Дизайн з боковим доступом включає порт HDMI; що забезпечує швидке та зручне налаштування.
Продуманий дизайн у кожній деталі
В основі нашого дизайну лежить прагнення до екологічності. Саме тому наш монітор виготовлено з перероблених матеріалів; включаючи до 85% переробленого пластику; 100% переробленого алюмінію; 50% переробленої сталі та щонайменше 20% переробленого скла; що становить до 46% переробленого вмісту за вагою. Використання цих матеріалів допомагає зменшити кількість відходів і знизити вплив на навколишнє середовище.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 210-BQWP |
| Вага без упаковки | 8.77 кг |
| Час відгуку матриці | 4мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | 2 х 10 Вт |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діагональ дисплея | 31.5" |
| Інтерфейси підключення | 2 х HDMI |
| Статична контрастність | 3000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Мoдель | S3225QS |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Підсвічування | ELED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 32 Вт |
| Розміри без підставки | 712.6 х 545.7 х 61.4 мм |
| Дозвіл | 3840×2160 |
| Коригування нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Також шукають | для фільмів |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Технології покращення зображення | HDR 10 |
| Тип монітора | Для дому і офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Білий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.18159 |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 22 364 ₴






