-25%Монітор Dell S2725QS (210-BQWM)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 900384-01-Т2
24 984 ₴
18 738 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Монітор 27" DELL S2725QC (210-BQWS)
Нескінченні розваги
Чи дивитеся ви фільми; чи граєте в ігри; насолоджуйтеся захопливим видовищем із поліпшеним комфортом для очей на моніторі з 4-зірковим сертифікатом.
Низький рівень синього світла
Покращена система ComfortView Plus знижує шкідливе випромінювання синього світла до ≤35%; забезпечуючи комфорт упродовж усього дня без шкоди для точності кольоропередачі.
Частота оновлення
Плавна робота без сліз завдяки AMD FreeSync Premium (частота оновлення до 120 Гц) і ультранизький час відгуку 4 мс створюють захопливі враження для роботи та розваг.
Яскраві кольори
Пориньте в захопливе 4K-зображення завдяки технології перемикання в площині екрана. Насолоджуйтеся яскравими кольорами з 99 % sRGB. Коефіцієнт контрастності 1500:1 і готовність до HDR забезпечують чудову глибину та деталізацію.
Перероблена якість звуку
Насолоджуйтесь більш деталізованим звуком з просторим аудіо; що вирізняється більшою вихідною потужністю; глибшою частотною характеристикою та більшим діапазоном децибел; як порівняти з попереднім поколінням.
Зручні можливості підключення
Організуйте робочий стіл і позбудьтеся безладу за допомогою одного кабелю USB-C (потужність до 65 Вт).
Зручний доступ
Зручний обмін і доставка контенту за допомогою висувних портів швидкого доступу; розташованих на передній панелі дисплея.
Ультразручно
Конструкція з бічним доступом містить порт HDMI і порт USB Type-A; забезпечуючи швидке та зручне налаштування.
Dell Display and Peripheral Manager
Єдиний інноваційний застосунок Dell для оптимізації продуктивності всього робочого простору ПК Dell.
Зроблено для вас:
Продуманий дизайн у кожній деталі.
Екологічні стандарти.
Безперешкодно модернізуйте свою техніку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 210-BQWM |
| Вага без упаковки | 6.47 кг |
| Час відгуку матриці | 4мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | 2 х 5 Вт |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси підключення | 2 х HDMI |
| Статична контрастність | 1500:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Мoдель | S2725QS |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Обертання екрана (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвічування | ELED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 25.2 Вт |
| Розміри без підставки | 611.6 x 356.1 x 59.9 мм |
| Розміри з підставкою | 611.6 x (388.6~518.7) x 200.4 мм |
| Дозвіл | 3840×2160 |
| Коригування нахилу | -5° ~ +21° |
| Коригування висоти, мм | 130 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | для фільмів |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Технології покращення зображення | Eye Comfort |
| Тип монітора | Для дому і офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Білий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 18 738 ₴






