-25%Монітор Dell P2725DE (210-BQSZ)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 900382-01-Т2
25 643 ₴
19 232 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Dell P2725DE – це 27-дюймовий монітор; призначений для професійної роботи; навчання чи домашнього використання. Він пропонує високу роздільну здатність; ергономічний дизайн і технології для захисту очей; що робить його ідеальним для тривалих робочих сесій.
Монітор оснащений 27-дюймовим екраном із роздільною здатністю QHD і панеллю IPS; яка забезпечує яскраві кольори та покриття 99% sRGB. Частота оновлення 100 Гц і час відгуку 5 мс (GTG Fast) гарантують плавне відображення контенту; а широкі кути огляду 178°/178° дозволяють бачити чітке зображення з будь-якої позиції. Яскравість 350 ніт і контрастність 1500:1 забезпечують якісне зображення навіть у добре освітлених приміщеннях.
Сертифікація TÜV Rheinland із рейтингом 4 зірки підтверджує високий рівень комфорту для очей. Технологія ComfortView Plus зменшує шкідливе синє світло без втрати точності кольорів; а частота оновлення 100 Гц знижує мерехтіння екрана. Антиблікове покриття додатково зменшує навантаження на зір; що ідеально підходить для тривалого використання.
Ергономічна підставка дозволяє регулювати висоту до 150 мм; нахиляти екран від -5° до 21°; повертати на ±45° і обертати на ±90° для портретного режиму. Тонкі рамки та підтримка VESA-кріплень забезпечують компактність і гнучкість встановлення. Функції безпеки; такі як слот для замка та блокування підставки; додають практичності в офісному середовищі.
Монітор оснащений портами HDMI; DisplayPort і USB для підключення до різних пристроїв та RJ45 для стабільного Ethernet. HDMI і DisplayPort підтримують QHD із частотою 100 Гц; а USB-порт полегшує підключення периферії. Відчуйте зручність фронтальних висувних портів USB-C (із зарядкою до 15 Вт) та портів USB Type-A для легкого підключення. Після завершення просто вставте порти назад для акуратного вигляду. Функція Easy Arrange допомагає організувати вікна для багатозадачності; підвищуючи продуктивність.
Виготовлений із використанням перероблених матеріалів; монітор зареєстрований за стандартом EPEAT Gold з Climate+; сертифікований ENERGY STAR та має найновіший сертифікат TCO. Нова сертифікація гарантує; що цей монітор виготовлений з використанням відновлюваної енергії та відповідає високим стандартам безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 210-BQSZ |
| Вага без упаковки | 6.59 кг |
| Час відгуку матриці | 5мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси підключення | RJ-45 |
| Статична контрастність | 1500:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | P2725DE |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Обертання екрана (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвічування | ELED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 19.6 Вт |
| Розміри без підставки | 612.5 х 356.6 х 50 мм |
| Розміри з підставкою | 612.5 х 535.7 х 192.2 мм |
| Дозвіл | 2560x1440 |
| Коригування нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | для фільмів |
| Технології покращення зображення | Flicker Free |
| Тип монітора | Для дому і офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 19 232 ₴










