-25%Монітор Philips 34B2U3600C/00
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 903115-01-Т2
28 117 ₴
21 088 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Переосмислення продуктивності робочого процесу
Цей монітор - це все про якість. Завдяки роздільній здатності WQHD; інтелектуальному KVM-перемикачу та роз'ємам USB-C і RJ45 він є ідеальним варіантом для перемикання між джерелами та підключення до Інтернету без шкоди для якості зображення.
Дисплей VA забезпечує чудове зображення з широким кутом огляду
У світлодіодному дисплеї Philips VA використовується вдосконалена технологія вертикального вирівнювання; яка забезпечує надзвичайно високу статичну контрастність для надзвичайно живих і яскравих зображень. Він легко справляється зі стандартними офісними програмами; але особливо добре підходить для фотографій; перегляду веб-сторінок; фільмів; ігор і вимогливих графічних додатків. Оптимізована технологія керування пікселями забезпечує надширокий кут огляду 176/176 градусів; що дає змогу отримати чітке зображення.
1.07 мільярда кольорів для плавного переходу відтінків і деталізації
Дисплей з роздільною здатністю 10 біт забезпечує насичену глибину кольору з 1.07 мільярда кольорів і 12-бітною внутрішньою обробкою для відтворення плавних; природних кольорів без градацій і колірних смуг.
Вигнутий дизайн дисплея для більшого занурення
Настільні монітори забезпечують персоналізовану роботу користувача; що дуже добре поєднується з вигнутим дизайном. Вигнутий екран забезпечує приємний; але ледь помітний ефект занурення; який фокусує увагу на вас у центрі робочого столу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 34B2U3600C/00 |
| Вага без упаковки | 10.4 кг |
| Вага з упаковкою | 15.35 кг |
| Час відгуку матриці | 4мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | 2 х 5 Вт |
| Висота видимої області | 333.72 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 34" |
| Інтерфейси підключення | RJ-45 |
| Динамічна контрастність | 50 000 000:1 |
| Статична контрастність | 3500:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Мoдель | 34B2U3600C/00 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Обертання екрана (Swivel) | -180° ~ +180° |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 28.19 Вт |
| Розміри без підставки | 807 x 369 x 107 мм |
| Розміри з підставкою | 807 x 575 x 287 мм |
| Дозвіл | 3440×1440 |
| Коригування нахилу | -5° ~ +30° |
| Коригування висоти, мм | 180 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | для фільмів |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології покращення зображення | sRGB 120% |
| Тип монітора | Для дому і офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Ширина видимої області | 797.22 мм |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 21 088 ₴







