-25%Монітор Verbatim PMT-15-4К (32238)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 904682-01-Т2
29 425 ₴
22 069 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Портативний сенсорний монітор Verbatim PMT-15-4K відкриває нові можливості для роботи та ігор. Ви можете використовувати його як другий екран для свого ноутбука в поїздках або під час презентацій; а також як додатковий великий дисплей для телефона; планшета або портативної ігрової системи. Завдяки компактним розмірам та універсальності цей портативний монітор дозволяє підлаштуватися під будь-яку ситуацію в дорозі; не втрачаючи продуктивності та відкриваючи нові розважальні можливості.
Високочутливий інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран з підтримкою 10 точок торкання та таких жестів; як скидання; прокручування; перетягування та стиснення; забезпечить максимально ефективне виконання будь-яких завдань. Це ідеальне рішення; що дозволяє позбавитися від обмежень; пов'язаних з використанням одного екрана поза робочим місцем; і отримувати максимальне задоволення від перегляду в будь-який час та в будь-якому місці (функція сенсорного екрана не підтримується iOS/iPadOS).
За допомогою відкидної підставки ви легко встановите монітор у потрібному положенні під найзручнішим кутом; підвищуючи тим самим комфорт та продуктивність. Компактний монітор легко вміщується у більшість дорожніх сумок. Завдяки міцному і довговічному алюмінієвому корпусу; а також неопреновому захисному чохлу; що входить у комплект; цей портативний монітор стане вашим вірним супутником у поїздках.
Для підключення портативного монітора використовується один кабель стандарту USB-C; який слугує для живлення; а також для передачі даних та відеосигналу. Переконайтеся; що пристрій має порт USB-C; який підтримує альтернативний режим DisplayPort і подачу живлення. Просто підключіть монітор до ноутбука; комп'ютера Mac; планшета або ігрової консолі та починайте спільне використання екранів. Крім того; до комплекту входить кабель стандарту HDMI для підключення до пристроїв; які використовують цей інтерфейс. При підключенні через інтерфейс HDMI необхідно використовувати блок живлення; який також входить до комплекту постачання. Для підтримки функцій сенсорного керування потрібен додатковий USB-кабель. Застосування блока живлення також дозволяє продовжити час роботи пристроїв; підключених за допомогою кабелю USB-C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verbatim |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | відсутній |
| Артикул | 32238 |
| Вага без упаковки | 1.23 кг |
| Час відгуку матриці | 10 мс (BtW) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Інтерфейси підключення | 2 x USB Type-C |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | PMT-15-4К |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Розміри без підставки | 357 x 215 x 12 мм |
| Дозвіл | 3840×2160 |
| Коригування нахилу | 0° ~ +85° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Також шукають | TFT |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Технології покращення зображення | Low Light Blue |
| Тип монітора | Сенсорний |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 22 069 ₴








